Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Supratau
Rasime tinkamiausią sprendimą. Susisiekite.
I-V: 08:00 - 17:00 val.
0.00 €
LT
Lietuvių Lietuvių
Profesionalūs alkotesteriai
Visos kategorijos
Alkotesteriai su metrologine patikra
Visos kategorijos
Pusiau profesionalūs elektrocheminiai alkotesteriai
Visos kategorijos
Vienkartiniai alkotesteriai
Visos kategorijos
Transporto priemonių užvedimą blokuojantys alkotesteriai
Visos kategorijos
Monetiniai alkotesteriai
Visos kategorijos
Priedai alkotesteriams
Visos kategorijos
Alkoholio, narkotikų aptikimo testai
Visos kategorijos
Alkoholio, narkotikų poveikį imituojantys akiniai
Visos kategorijos
Mūsų ekspertų patarimai 
kaip išsirinkti alkotesterį

Mūsų ekspertų patarimai
kaip išsirinkti alkotesterį

Renkuosi asmeninį alkotesterį
Asmeninis alkotesteris –  nebrangus, visas bazines funkcijas turintis alkotesteris, skirtas greitam ir paprastam pasitikrinimui, kokia alkoholio koncentracija yra iškvėptame ore.

Šioje skiltyje apžvelgsime esminius parametrus, kurie padės nuspręsti, kokio tipo alkotesterį pasirinkti asmeniniam naudojimui.


Alkotesterio jutiklis


Renkantis asmeninį (ne vienkartinį) alkotesterį, rinkoje galima rasti dviejų tipų prietaisus - puslaidininkį arba elektrocheminį jutiklį turinčius alkotesterius.

Alkotesteriai su puslaidininkių jutikliu yra pigesni (kaina svyruoja nuo 30 iki 80 eurų), mažiau tikslūs, lėčiau veikiantys, trumpiau tarnaujantys prietaisai. Savo techninėmis savybėmis yra skirti neintensyviam, pirminiam pasitikrinimui ar iškvėptame ore yra alkoholio koncentracija. Šio tipo alkotesteriai yra jautresni aplinkos sąlygoms, gali reaguoti ne tik į alkoholį, bet ir kitas medžiagas, lėčiau atsistato po atlikto testo, todėl bandant intensyviau naudoti prietaisą (pavyzdžiui, tikrinant didesnį asmenų skaičių per trumpą laiką), jo rezultatai gali žymiai išsikreipti. Įprastai, tokių alkotesterių paklaida yra žymiai didesnė nei elektrocheminių alkotesterių.

Alkotesteriai su elektrocheminiu jutikliu, skirti asmeniniam naudojimui, yra šiek tiek brangesni (maždaug nuo 70 iki 250 eurų). Kuom tokie alkotesteriai pranašesni - įprastai jų jutiklis reaguoja tik į alkoholį, alkotesteriai yra tikslesni, greičiau atsistato po atlikto testo, jais puikiai gali naudotis ir keletas asmenų, atlikdami bandymus vienas po kito. Elektrocheminis alkotesteris yra stabilesnis, ilgaamžiškesnis, reikalauja mažesnių aptarnavimo kaštų ilgesniame periode.
 

Ekonomiškumo palyginimas

 
Parametras Puslaidininkis
alkotesteris
Elektrocheminis
alkotesteris
Alkotesterio kaina nuo 30 iki 80 eurų nuo 70 iki 250 eurų
Suteikiama garantija įprastai 6-12 mėn. (brangesni 24 mėn.) 24 mėn.
Tarnavimo laikas apie 1,5 - 2 metus 3-4 metai
Kalibravimo dažnumas ne rečiau nei kas pusę metų arba kas 200-250 testų kas 1 metus arba kas 500 testų
Jutiklio keitimas galimas, tačiau kaštai įprastai viršija prietaiso kainą galimas, kaštai priklauso nuo konkretaus modelio
Naudojimo intensyvumas skirtas neintensyviems matavimams puikiai tinka atlikti dažnesnius testus
Reagavimas tik į alkoholį ne (gali reaguoti ir į kitas pašalines medžiagas) taip
Rekomenduotume pirkti alkotesterį su elektrocheminiu jutikliu. Ilgesniu periodu, tokio prietaiso pardavimo kaina ir aptarnavimo kaštai susilygina (ar net tampa mažesni) lyginant su pigesniais, puslaidininkį jutiklį turinčiais alkotesteriais. Elektrocheminiai alkotesteriai žymiai ilgiau tarnauja, yra patikimesni, tikslesni, jais galima dažniau ir intensyviau atlikti testus.

Ilgametė mūsų įmonės patirtis parodė, kad pigesni, puslaidininkį jutiklį turintys alkotesteriai greičiau sugenda, jiems dažniau reikia atlikti kalibravimą ir techninį aptarnavimą.
 

Kaip sutaupyti?


Rinkdamiesi alkotesterį asmeniniam naudojimui, įvertinkite, ar visų prietaiso funkcijų jums reikės. Nėra būtina pirkti alkotesterį, kuris turi daug įvairių papildomų funkcijų. Pavyzdžiui: galimybė jungti prie spausdintuvo duomenų spausdinimui ar kompiuterio (duomenų perkėlimui), jei neplanuojate registruoti ir kaupti duomenų.

Įvertinkite jutiklio tarnavimo laiką, kaip dažnai reikia atlikti kalibravimą, kaip dažnai reikia keisti baterijas (t.y. - kiek testų galima atlikti su nauju baterijų komplektu). Taip pat siūlome įsigyti papildomą garantiją - taip būsite tikri, kad net ir pasibaigus bazinei prietaiso garantijai, turėsite papildomą prietaiso aptarnavimo laiką.
 

Teisingas testo atlikimas ne tik užtikrina tikslų rezultatą, bet ir apsaugo prietaisą nuo galimo pažeidimo


Alkotesteris turi būti naudojamas griežtai laikantis visų nustatytų reikalavimų, nurodytų prietaiso instrukcijoje. Pavyzdžiui, negalima atlikti testo nepraėjus bent jau 15-20 minučių po alkoholio, vaistų vartojimo, įvairių burnos skysčių naudojimo, rūkymo. Taip pat svarbu testus atlikti numatytoje aplinkos temperatūroje ir drėgmėje. Šie veiksniai ne tik gali iškreipti testo rezultatus, bet ir neigiamai paveikti prietaiso jutiklį ir bendrą tarnavimo laiką.

EKSPERTO KONSULTACIJA

Esame pasirengę padėti. Susisiekite su mumis - supažindinsime su galimybėmis, patarsime, ką geriausia pasirinkti.
Susisiekite

MŪSŲ REKOMENDUOJAMI ASMENINIAI ALKOTESTERIAI

Elektrocheminis alkotesteris Alcovisor® MARS BT
DOVANA
Akcija -13%
Rekomenduojame
Elektrocheminis alkotesteris Alcovisor® MARS BT
TOP parduodamas:
Mūsų ekspertai rekomenduoja:
Geriausias kainos ir kokybės santykis:
Inovatyvus alkotesteris, kurio veikimas pagrįstas tiksliu ir labai stabiliu naujos kartos elektrocheminiu jutikliu. Yra integruotas temperatūros jutiklis, kuris tikrina ar nėra viršijamas temperatūros diapazonas, kuris gali turėti įtakos matavimams.
115.66 € (be PVM) 133.96 € (be PVM)
139.95 € (su PVM) 162.09 € (su PVM)
Į krepšelį
Pristatymas: per 1-2 darbo dienas
Alkotesteris BACscan F-55 su elektrocheminiu jutikliu
DOVANA
Akcija -10%
Rekomenduojame
Alkotesteris BACscan F-55 su elektrocheminiu jutikliu
Mūsų ekspertai rekomenduoja:
Alkotesteris BACscan F-55 yra elegantiško dizaino ir technologiškai modernus prietaisas. Naudoja elektrocheminį jutiklį. Alkotesteris yra tikslus ir stabilus. Rezultatai rodomi promilėmis, šimtųjų matavimo žingsniu.
82.60 € (be PVM) 92.60 € (be PVM)
99.95 € (su PVM) 112.05 € (su PVM)
Į krepšelį
Pristatymas: per 1-2 darbo dienas
Alkotesteris "Alcoalert" su elektrocheminiu platinos jutikliu
DOVANA
Akcija -10%
Naujiena
Alkotesteris
Mūsų ekspertai rekomenduoja:
Tinka darbuotojų patikrai:
Alkotesteris "Alcoalert" yra tiksli ir patikima priemonė nustatyti alkoholio kiekį iškvėptame ore. Dėka platinos jutiklio, šis alkotesteris pateikia greitus ir stabilius rezultatus. Alkotesteris reaguoja tik į etilo alkoholį, todėl sumažėja rizika, kad matavimo rezultatą gali įtakoti kitos medžiagos ar veiksniai.
113.00 € (be PVM) 125.90 € (be PVM)
136.73 € (su PVM) 152.34 € (su PVM)
Į krepšelį
Pristatymas: per 1-2 darbo dienas
Alkotesteris BACscan F-50 Ultra su platinos elektrocheminiu jutikliu (atnaujinta BACscan F-50 versija)
DOVANA
Rekomenduojame
Alkotesteris BACscan F-50 Ultra su platinos elektrocheminiu jutikliu (atnaujinta BACscan F-50 versija)
TOP parduodamas:
Mūsų ekspertai rekomenduoja:
Geriausias kainos ir kokybės santykis:
Alkotesteris F50 Ultra - tai aukštos kokybės alkoholio matuoklis, skirtas tiksliam alkoholio kiekiui iškvėptame ore nustatyti. Oro srauto jutiklis, pažeidimų prevencijos sistema bei automatinis prietaiso veikimo tikrinimas prieš ir po kiekvieno matavimo užtikrina patikimą veikimą. Paklaida tik ± 0.05 ‰.
 
90.90 € (be PVM)
109.99 € (su PVM)
Į krepšelį
Pristatymas: per 1-2 darbo dienas