Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Supratau
Rasime tinkamiausią sprendimą. Susisiekite.
I-V: 08:00 - 17:00 val.
0.00 €
Pasirinkite kalbą/Choose language
Profesionalūs alkotesteriai
Visos kategorijos
Alkotesteriai su metrologine patikra
Visos kategorijos
Pusiau profesionalūs elektrocheminiai alkotesteriai
Visos kategorijos
Vienkartiniai alkotesteriai
Visos kategorijos
Transporto priemonių užvedimą blokuojantys alkotesteriai
Visos kategorijos
Monetiniai alkotesteriai
Visos kategorijos
Priedai alkotesteriams
Visos kategorijos
Alkoholio, narkotikų aptikimo testai
Visos kategorijos
Alkoholio, narkotikų poveikį imituojantys akiniai
Visos kategorijos
Mūsų ekspertų patarimai 
kaip išsirinkti alkotesterį

Mūsų ekspertų patarimai
kaip išsirinkti alkotesterį

Renkuosi profesionalų alkotesterį
Profesionalus alkotesteris įprastai naudojamas darbuotojų ir kitų asmenų blaivumo tikrinimui, vietose, kur reglamentuojamos neblaivumo (girtumo) taisyklės.

Šioje skiltyje apžvelgsime esminius parametrus, kurie padės nuspręsti, kokio tipo profesionalų alkotesterį pasirinkti.
 

Esminiai profesionalaus alkotesterio parametrai


Jutiklis. Darbuotojų tikrinimui reikia naudotį elektrocheminį alkotesterį (idealiu atveju, su pilno dydžio platinos jutikliu). Elektrocheminiai alkotesteriai yra žymiai tikslesni už puslaidininkį jutiklį turinčius prietaisus, greičiau atlieka matavimus ir atsistato po atlikto testo, juos galima naudoti itin intensyviems, dažniems patikrinimams kiekvieną dieną.

Pūtimo srauto kontrolė. Neleidžia atlikti testo tol, kol negaunamas pakankamas oro kiekis testo atlikimo metu. Tai itin svarbi funkcija, užtikrinanti, kad testas visada būtų atliktas tinkamai, o rezultatas tikslus.

Testo atlikimas be antgaliuko. Ekonomiška funkcija, skirta pirminiam patikrinimui. Jei alkotesteris gali atlikti matavimus be antgaliuko, tokiu būdu sumažėja išlaidos pačių antgaliukų sunaudojimo kaštams. Tiesa, matavimas be antgaliuko nėra toks tikslus, tad kilus įtarimui, visada reikia atlikti papildomą bandymą su antgaliuku.

Savidiagnostikos, kalibravimo priminimo funkcijos. Alkotesteris su šiomis funkcijos kiekvieną kartą atlieka diagnostiką ir informuoja, jei prietaiso veikimas yra išsiderinęs. Tai itin svarbu, kadangi išsikalibravęs ar nekorektiškai veikiantis prietaisas sąlygoja netikslius testo rezultatus. 

Metrologinė patikra. Alkotesteriams, kurie yra įtraukti į Lietuvos matavimo prietaisų registrą, galima atlikti metrologinę patikrą (atitikimą techniniams reikalavimams). Metrologinės patikros sertifikatas alkotesteriams galioja 6 mėnesius nuo patikros atlikimo dienos.
 

Pasirinkimo galimybės


Vairuotojų, darbuotojų, kitų asmenų tikrinimui galima rasti įvairaus tipo ir techninių charakteristikų profesionalius alkotesterius.

Rankiniai alkotesteriai įprastai skirti mobiliam naudojimui, kada reikia patikrinti asmenų blaivumą įvairiose darbo vietose.

Stacionarūs alkotesteriai tikrina ne tik asmens blaivumą, bet ir gali kontroliuoti praėjimo (pavyzdžiui, patekimo į patalpas) sistemas, identifikuoti konkrečius asmenis, o atlikto bandymo informaciją perduoti administracijai nustatytu būdu (pavyzdžiui, siunčiant pranešimą į el.paštą, SMS žinutę ar kitu būdu).

Transporto priemonių užvedimą blokuojantys alkotesteriai (alkoblokai) kontroliuoja, kad vairuotojas ne tik negalėtų užvesti transporto priemonės, jei yra neblaivus (pagal nustatytas leidžiamas ribas), bet ir vykdo prevencinę kontrolę, atsitiktinai prašydami atlikti bandymą ir kelionės metu.
 

Ką pasirinkti?


Identifikuokite aiškų tikslą, kurį norite pasiekti bei įvertinkite visus galimus kaštus.

Jei tikrinamų asmenų skaičius įmonėje nėra didelis (iki 10), galite apsvarstyti ir pusiau profesionalaus, elektrocheminį jutiklį turinčio alkotesterio įsigijimą. Svarbu tik atkreipti dėmesį, ar alkotesteris yra registruotas Lietuvos metrologinių prietaisų sąraše. Tokiems alkotesteriams galima atlikti metrologinę patikrą. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į alkotesterius Mars Selfy ir Drager. Šie alkotesteriai turi visas reikiamas funkcijas ir darbines savybes tinkamam darbuotojų patikros vykdymui.

Jei kasdien tikrinamų asmenų skaičius yra ženkliai didesnis, rekomenduojame rinktis profesionalius Lifeloc FC serijos alkotesterius. Šie prietaisai pasižymi puikiomis darbinėmis savybėmis tikrinant didesnį asmenų skaičių, o priklausomai nuo pasirinktos komplektacijos, jam galima atlikti kalibravimą darbo vietoje, prijungti prie spausdintuvo (rezultatų spausdinimui), ar perkelti matavimo duomenis į kompiuterį.
 
Turint didesnį biudžetą, vairuotojų tikrinimui rekomenduojame rinktis alkoblokus. Sistema veikia savarankiškai, tad nereikia kasdien patiems tikrinti vairuotojų, turi įvairaus lygio apsaugos sistemas, neleidžiančias išvengti testo ir apsaugo nuo apgaulės.

 

Teisingas testo atlikimas ne tik užtikrina tikslų rezultatą, bet ir apsaugo prietaisą nuo galimo pažeidimo


Alkotesteris turi būti naudojamas griežtai laikantis visų nustatytų reikalavimų, nurodytų prietaiso instrukcijoje. Pavyzdžiui, negalima atlikti testo nepraėjus bent jau 15-20 minučių po alkoholio, vaistų vartojimo, įvairių burnos skysčių naudojimo, rūkymo. Taip pat svarbu testus atlikti numatytoje aplinkos temperatūroje ir drėgmėje. Šie veiksniai ne tik gali iškreipti testo rezultatus, bet ir neigiamai paveikti prietaiso jutiklį ir bendrą tarnavimo laiką.

EKSPERTO KONSULTACIJA

Profesionalių alkotesterių specialistas
Esame pasirengę padėti. Susisiekite su mumis - supažindinsime su galimybėmis, patarsime, ką geriausia pasirinkti.
Susisiekite

MŪSŲ REKOMENDUOJAMI PROFESIONALŪS ALKOTESTERIAI

Kategorija:
Alkotesteris Drager 6820
DOVANA
Alkotesteris Drager 6820
Registruota Lietuvoje
Kompaktiško dydžio Drager alkotesteris greitai atlieka matavimus. Tvirtas korpusas, patikimas jutiklio darbas. Alkotesteris matuoja alkoholio koncentraciją iškvėptame ore. Prietaisas yra atsparus aplinkos poveikiui (šalčiui ar drėgmei), atitinka IP54 apsaugos klasę.
617.00 € (be PVM)
746.57 € (su PVM)
Į krepšelį
Pristatymas: per 1-3 darbo dienas
Alkotesteris Alcovisor Mercury su platinos elektrocheminiu jutikliu
Akcija -12%
Išskirtinis pasiūlymas
Alkotesteris Alcovisor Mercury su platinos elektrocheminiu jutikliu
Registruota Lietuvoje
Alkotesteris naudoja 2,4 colio, spalvotą, jutiminį ekraną bei  turi 10 000 įrašų atmintimį. Įdiegtas stabilus platinos elektrocheminis jutiklis. Pasyvaus testo galimybė. Nesudėtingas alkotesterio valdymas ir aptarnavimas. Rezultatą pateikia iki 6.300 promilės. Matavimo rezultatas matomas kas 0.001 promilę. Pasižymi greitu pasiruošimu ir atsistatymu po atliktų bandymų.
346.70 € (be PVM) 395.88 € (be PVM)
419.51 € (su PVM) 479.01 € (su PVM)
Į krepšelį
Pristatymas: per 1-3 darbo dienas
Alkotesteris su metrologine patikra Drager 7510
Alkotesteris su metrologine patikra Drager 7510
Registruota Lietuvoje Metrologinė patikra
Kompaktiško dydžio, tvirto korpuso Drager alkotesteris su metrologine patikra. Matuoja alkoholio koncentraciją iškvėptame ore. Idealus dažnesniam patikrinimų atlikimui, kur reikia paimti ir užfiksuoti tikslius įrodymus. Higieniškas, lengvai valdomas, greitai, tiksliai ir patikimai pateikia matavimų rezultatus.
1269.84 € (be PVM)
1536.51 € (su PVM)
Į krepšelį
Pristatymas: per 1-3 darbo dienas
Alkotesteris su elektrocheminiu platinos jutikliu Drager 6000
DOVANA
Išskirtinis pasiūlymas
Alkotesteris su elektrocheminiu platinos jutikliu Drager 6000
Registruota Lietuvoje
Mūsų ekspertai rekomenduoja:
Tinka darbuotojų patikrai:
Alkotesteris Dräger 6000 suteikia galimybę lengvai patikrinti alkoholio kiekį iškvėptame ore. Alkotesteris turi platų matavimo diapazoną nuo 0,00 ~ 2,50 mg/L (0,00 ~ 5,25‰). Ypač greitas paruošimo laikas prieš atliekant bandymą.
436.36 € (be PVM)
528.00 € (su PVM)
Į krepšelį
Pristatymas: per 1-3 darbo dienas
Alkotesteris Alcovisor® MARS SELFY su elektrocheminiu jutikliu
DOVANA
Naujiena
Alkotesteris Alcovisor® MARS SELFY su elektrocheminiu jutikliu
Registruota Lietuvoje
Šis prietaisas yra registruotas Lietuvos Metrologijos institucijų sąrašuose ir jam galima atlikti metrologinę patikrą. Modernus alkotesteris su tiksliu ir labai stabiliu naujos kartos elektrocheminiu jutikliu. Taip pat yra integruoti oro srauto jutiklis bei temperatūros jutiklis, kuris fiksuoja, ar nėra viršijamas temperatūros diapazonas, kuris gali turėti įtakos matavimams ir pačiam prietaiso veikimui. Tinka nedidelėms įmonėms, o taip pat asmeniniam naudojimui.
155.00 € (be PVM)
187.55 € (su PVM)
Į krepšelį
Pristatymas: per 1-2 darbo dienas