Asmeninis alkotesteris

 • alkotesteris-kx6000s4-1

  Alkotesteris puikiai tinkantis asmeniniam naudojimui ir mažoms įmonėms

  Kompaktiškas, tvirto korpuso ir atsparus smūgiams alkotesteris su įdiegtu naujos kartos puslaidininkių jutikliu, kuris užtikrina rezultato tikslumą. Asmeninis alkotesteris įprastai turi atliktų testų skaitliuką, kuris parodo kiek testų esate atlikę ir kada alkotesteris turi būti kalibruojamas. Šios kategorijos alkotesteris taip pat informuoja vartotoją apie būtinybę kalibruoti ar pačiam vartotojui pakeisti išanksto sukalibruotą jutiklį. Asmeninis alkotesteris – tai puikus įrankis pasitikrinti ar alkoholio kiekis neviršija leistinos normos.

  Asmeninis alkotesteris yra nebrangus, tad jį įsigyti gali kiekvienas

  Pavyzdžiui, alkotesteris "AlcoSafe KX6000S4" puikiai tiks asmeniniam naudojimui ar darbuotojų patikrinimui. Šis alkotesteris turi naujos kartos puslaidininkį jutiklį, kuris pasižymi stabilumu, tikslumu, greitu išsivalymu nuo prieš tai atlikto testo. Alkotesteris sugeba atsiminti 64 testų rezultatus.

  Jei nesate tikri, kokio tipo alkotesteris Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su alkotesterių modeliais ir jų skirtumais, patarsime ką geriausia pasirinkti.

  Vienkartinis alkotesteris "Freedrive B 0,2 ‰"

  Vienkartinis alkotesteris, pagamintas Prancūzijoje. Matuoja iki 0.20‰. Alkotesteriu paprasta ir patogu naudotis. Puikus prietaisas atlikti pirminę analizę ar kraujyje yra alkoholio.

  247 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Vienkartinis alkotesteris "FreeDrive 0,5 ‰"

  Šis alkotesteris - tai stiklinis vamzdelis su oksidavimo medžiaga, kuri pagal alkoholio garų poveikį keičia spalvą. Ant vamzdelio išorės yra juoda linija, nurodanti alkoholio 0,5 promilių koncentraciją. Nustačius alkoholio buvimą iškvėptame ore, alkotesteryje esanti medžiaga pakeičia spalvą.

  299 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  pop lt
  Alkotesteris "DA-3000"

  "Alcosent DA-3000" alkotesteris skirtas asmeniniam neintensyviam naudojimui. Nedidelis ir prabangiai atrodantis alkotesteris su ryškiu ekranėliu, pagamintas iš blizgaus ir nesibraižančio plastiko. Testus galėsite atlikti tiek su antgaliu, tiek be jo. Alkotesteris ...  

  32  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "AlcoAlert Handy"

  Labai paprastai valdomas, rankinis alkotesteris su dviejų skaičių LED ekranu. Visos funkcijos yra valdomos vieno mygtuko paspaudimu. Naujai sukurtas alkotesterio jutiklis greitai ir su dideliu patikimumu matuoja alkoholio kiekį iškvėptame ore.

  39  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  -21%
  Alkotesteris "DA-5000 Platinum"

  Alkotesteris pasižymi jutiklio tikslumu ir savo paprastumu. Prietaisas turi pūtimo srauto kontrolę bei atliktų testų skaitliuką. Puikiai tinka asmeniniam naudojimui arba mažoms įmonėms. Alkotesterio programinė įranga neparodo rezultato, jei bandymas buvo netinkamai atliktas. 

  43  be PVM
  5474 Sutaupykite 1174
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "CA-2000" su 0,01‰ matavimo žingsniu

  Alkotesteris "CA-2000" su 0,01‰ žingsniu  puikiai tiks ne tik asmeniniam naudojimui, bet ir darbuotojų atsitiktiniam patikrinimui, nes alkotesteris yra įtrauktas į LR matavimo prietaisų registrą (registruotas Lietuvoje), todėl jam galima atlikti metrologinę patikrą.

  44  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "AlcoSafe KX 2500 Dual"

  Ergonomiško dizaino ir iš kokybiškų medžiagų pagamintas prietaisas. Alkotesteris "AlcoSafe KX2500" puikiai tiks asmeniniam naudojimui. Prietaise įdiegtas naujos kartos puslaidininkis jutiklis, kuris garantuoja rezultato tikslumą ir jutiklio ilgaamžiškumą. "AlcoSafe KX 2500" turi pūtimo srauto kontrolę, kuri neleidžia atlikti testo tol, kol negaunamas pakankamas oro kiekis bandymo atlikimo metu. REKOMENDUOJAME.

  44  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  -36%
  Alkotesteris "AlcoSafe KX6000S2"

  Alkotesteris "AlcoSafe KX6000S2" su dvigubu LCD LED ekranu ir apšvietimu perspėja ne tik skaitmeniniu rezultatu, bet ir spalvomis. Prietaisas puikiai tiks asmeniniam naudojimui ar darbuotojų atsitiktiniam patikrinimui. Šio tipo alkotesteriai turi naujos kartos puslaidininkį jutiklį, kuris pasižymi stabilumu, tikslumu, greitu išsivalymu nuo prieš tai atlikto testo. Alkotesteris sugeba atsiminti 64 testų rezultatus.

  46  be PVM
  72  Sutaupykite 26 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "CA-2000 Professional" su 0,01‰ matavimo žingsniu

  Alkotesteris "CA-2000 Professional" su 0,01‰ žingsniu  puikiai tiks asmeniniam naudojimui arba darbuotojų atsitiktiniam patikrinimui, nes prietaisas yra įtrauktas į LR matavimo prietaisų registrą (registruotas Lietuvoje), todėl jam galima atlikti metrologinę patikrą.

  48  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "CA-2010"

  Alkotesteris "CA-2010" - tai atnaujinta "CA-2000" alkotesterio versija su naujomis funkcijomis ir stilingu dizainu. Šio tipo alkotesteris sugeba aptikti stiprų išsikalibravimą. Alkotesteris turi dviejų spalvų ekrano funkciją, kurios pagalba aptikus alkoholį ekranas apsišviečia raudonai, neaptikus - melsvai. 

  49  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  -25%
  Alkotesteris "DA-7000"

  Alkotesteris su pažangios technologijos puslaidininkiu jutikliu puikiai tiks ne tik asmeniniam naudojimui, bet nedidelėms įmonėms. Tai naujos kartos prietaisas, kurio jutiklį naudotojas gali pasikeisti savarankiškai. Alkotesteris "DA-7000" pasižymi tikslumu, pagamintas iš kokybiškų medžiagų, bei turi papildomą funkciją - žibintuvėlį. 

    

  52  be PVM
  69  Sutaupykite 17 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "AlcoAlert Elite+"

  Tai kokybiškas ir tikslus prietaisas skirtas asmeniniam naudojimui. Šio prietaiso jutiklis pasižymi didesniu atsparumu alkoholiui. Alkotesteris perspėja vartotoją, dėl stipraus išsikalibravimo. Turi paskutinių 100 testų atmintį. 

  54  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  pop lt
  Alkotesteris "AlcoSafe KX 6000S4"

  Alkotesteris "AlcoSafe KX6000S4" puikiai tiks asmeniniam naudojimui ar darbuotojų patikrinimui. Šis alkotesteris turi naujos kartos puslaidininkį jutiklį, kuris pasižymi stabilumu, tikslumu, greitu išsivalymu nuo prieš tai atlikto bandymo. Prietaiso programinė įranga neparodo rezultato, jei testas buvo atliktas netinkamai.

  55  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  pop lt -25%
  Alkotesteris "AlcoSafe KX 6000S4 BLACK" - naujas dizainas

  Alkotesteris "AlcoSafe KX6000S4 BLACK" yra atnaujintas šios klasės prietaisas, kuriame įdiegta patobulinta programinė įranga. Šio tipo alkotesteriai turi naujos kartos puslaidininkį jutiklį, kuris pasižymi stabilumu, tikslumu, greitu išsivalymu nuo prieš tai atlikto bandymo. Prietaiso programinė įranga neparodo rezultato, jei testas buvo atliktas netinkamai. Alkotesteris sugeba atsiminti 64 bandymų rezultatus. REKOMENDUOJAME.

  58  be PVM
  77  Sutaupykite 19 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  -11%
  Alkotesteris "Blowing"

  Tai populiariausias asmeninis alkotesteris rinkoje. Prietaisas naudoja tikslų puslaidininkį jutiklį, kurio parodymai siekia nuo 0,00 iki 4,00 promilių. Turi 3 skaitmenų LED ekraną. Labai paprastai naudojamas, lengvas ir gražaus dizaino.  

  64  be PVM
  72  Sutaupykite
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)