Profesionalūs alkotesteriai

 • profesionalus alkotesteriai-1

  Alkotesteriai pasižymintys labai griežtu tikslumu, kokybe ir ilgaamžiškumu naudojant prietaisą ypač dažnai

  Alkotesteriai skirti kokybiškam ir itin tiksliam testų atlikimui. Profesionalūs alkotesteriai pasižymi greitu rezultato pateikimu, greitai atsistato nuo prieš tai atlikto testo, tad puikiai tinka testuoti didelius būrius žmonių per trumpą laiką. Dažniausiai profesionalūs alkotesteriai naudojami vidutinėse ir stambiose įmonėse.

  Profesionalūs alkotesteriai pagaminti taikant naujausias pasaulines technologijas

  Mūsų kataloge esantys alkotesteriai turi gausybe patogių funkcijų: pūtimo greičio ir pūtimo laiko reguliavimo galimybę, galimybę įvesti visus reikalingus duomenis į prietaisą kvito spausdinimui, klaviatūros pagalbą bei kitas funkcijas, užtikrinančias tikslaus rezultato pasiekimą bei patogų naudojimąsi prietaisu. Pavyzdžiui alkotesteris "Lifeloc FC10" yra labai patogūs atliekant reidinius/srautinius patikrinimus.

  Esame oficialūs JAV alkotesterių gamintojo atstovai Lietuvoje

  Alkotesteriupasaulis.lt – oficialus „LifeLoc Technologies“ atstovas Lietuvoje. „LifeLoc Technologies“ – JAV įmonė, gaminanti technologiškai pažangius alkotesterius ir alkoholio detektorius. Ilgametė įmonės patirtis užtikrina, kad gaminami profesionalūs alkotesteriai yra vieni geriausių prietaisų savo kategorijoje.

  Jei nesate tikri, kokio tipo alkotesteris Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su alkotesterių modeliais ir jų skirtumais, patarsime ką geriausia pasirinkti.

  new lt -14%
  Alkotesteris "Lifeloc LifeGuard"

  Šis prietaisas sukurtas pasaulyje pripažintos "Lifeloc Technologies" kompanijos iš JAV. Alkotesteris naudoja labai patikimą platinos elektrocheminį jutiklį, kuris užtikrina tikslumą, stabilumą ir ilgaamžiškumą. Kiekvieną kartą atlikus bandymą, alkotesterio ekrane, matysite ankščiau atliktų dviejų bandymų rezultatus, tai leis palyginti duomenis ir suprasti kaip keičiasi parodymai po tam tikro laiko. Prietaiso jutiklis sugeba atskirti alkoholį nuo kitų panašių medžiagų pvz.: acetono, todėl testas tampa dar tikslesnis. Pagamintas JAV.

  299  be PVM
  103246Lt be PVM
  349  Sutaupykite 50 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkoholio detektorius "Lifeloc FC5"

  Alkoholio detektorius yra naujos kartos ergonomiškas įrenginys, pagamintas JAV. Prietaise sumontuotas net 4 kartus didesnis pilno dydžio, platinos elektrocheminis jutiklis. Skirtingai nei kiti panašūs modeliai detektorius veikia trimis režimais. Naudojamos lengvai suprantamos piktogramos. Silikoninis dėklas apsaugo nuo sutrenkimų. Prietaisas veikia labai tyliai. Pagamintas JAV.

  434  be PVM
  149862Lt be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  -14%
  Alkotesteris "Lifeloc FC10"

  Profesionalus alkotesteris skirtas intensyviam darbui. "Lifeloc FC10" naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už visų kitų rinkoje esančių profesionalių prietaisų jutiklius. Tai užtikrina didelį tikslumą, stabilumą ir ilgaamžiskumą. Per 30 min. galite patikrinti 180 žmonių. Su baterijų komplektu galite atlikti 6000 bandymų. Pagamintas JAV.

  54999 be PVM
  189914Lt be PVM
  636  Sutaupykite 8601
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  -13%
  Alkotesteris "Lifeloc FC20"

  Šis alkotesteris - labai pažangus įrenginys prie kurio gali būti prijungiamas terminis spausdintuvas ir speciali klaviatūra. Su patentuota PC programa Alcomark ™  galėsite spausdinti, rūšiuoti, redaguoti visus norimus duomenis. Prietaisas naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už visų kitų rinkoje esančių profesionalių prietaisų jutiklius. Pagamintas JAV.

  694  be PVM
  239641Lt be PVM
  799  Sutaupykite 105 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "Lifeloc FC10 Plius"

  Tai patobulinta alkotesterio "Lifeloc FC10" versija turinti tokias papildomas funkcijas kaip prietaiso koduotas užraktas, kalibravimo priminimas ir kt. Pavyzdžiui alkotesterio "Lifeloc FC10 Plius"  ekrane galite stebėti pučiamo oro srauto intensyvumą. Tokiu būdu būsite tikri, kad darbuotojai nesimuliuoja bandymo. "Lifeloc FC10 Plius" naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už visų kitų rinkoje esančių profesionalių prietaisų jutiklius. Tai užtikrina didelį tikslumą, stabilumą ir ilgaamžiskumą. Pagamintas JAV.

  694  be PVM
  239641Lt be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "Lifeloc FC20BT" su "bluetooth" sąsaja

  Alkotesteris gali būti komplektuojamas su bevieliu spausdintuvu, klaviatūra ir kita suderinama įranga. Su patentuota PC programa Alcomark ™  galėsite spausdinti, rūšiuoti, redaguoti visus norimus duomenis. Prietaisas naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už visų kitų rinkoje esančių profesionalių prietaisų jutiklius. Pagamintas JAV. 

  868  be PVM
  299724Lt be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "Lifeloc FC20 Kit" su terminiu spausdintuvu

  Modernus alkotesteris su pažangiausiomis pasaulyje technologijomis. Komplektuojamas su terminiu spausdintuvu ir patentuota PC programa Alcomark ™. Su šia programa galite spausdinti, rūšiuoti, redaguoti visus norimus duomenis. PC programa gali būti pritaikyta specialiai Jūsų poreikiams. Prietaisas naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už visų kitų rinkoje esančių profesionalių prietaisų jutiklius. Pagamintas JAV. 

  1330  be PVM
  459254Lt be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "Lifeloc FC20 DMS Kit" su terminiu spausdintuvu ir klaviatūra

  Profesionalus alkotesteris komplektuojamas su terminiu spausdintuvu, klaviatūra ir patentuota PC programa Alcomark ™. Su šia programa galite spausdinti, rūšiuoti, redaguoti visus norimus duomenis. PC programa gali būti pritaikyta specialiai Jūsų poreikiams. Prietaisas naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už visų kitų rinkoje esančių profesionalių prietaisų jutiklius. Pagamintas JAV. 

  1444  be PVM
  498619Lt be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  SENTINEL ™ - alkoholio nustatymo sistema

  SENTINEL ™ alkoholio nustatymo sistema yra greitas, visiškai automatizuotas ir veikiantis be jokių vienkartinių antgalių įrenginys pagamintas JAV. Bandymai atliekami automatiškai pučiant į tam skirtą ertmę. SENTINEL ™ naudoja tarptautiniu mastu pripažintas spalvotas piktogramas, kurios pavaizduojamas ant LCD ekrano. Nėra jokių mygtukų ar kitų lengvai pažeidžiamų vietų. Skirtingai nuo kitų prietaisų rezultatai pateikiami beveik akimirksniu. Prietaisas suderinamas su daugeliu praėjimo sistemų ir kitų įrenginių. Pagamintas JAV. 

  1592  be PVM
  549724Lt be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  -12%
  Alkotesteris "Lifeloc FC20BT DMS Kit" su bevieliu spausdintuvu ir klaviatūra

  Modernus alkotesteris su pažangiausiomis pasaulyje technologijomis. Alkotesteris komplektuojamas su bevieliu terminiu spausdintuvu, klaviatūra ir patentuota PC programa Alcomark ™. Su šia programa galite spausdinti, rūšiuoti, redaguoti visus norimus duomenis. Prietaisas naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už visų kitų rinkoje esančių profesionalių prietaisų jutiklius.  Pagamintas JAV. 

  1592  be PVM
  549724Lt be PVM
  1799  Sutaupykite 207 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "Lifeloc FC20BT kit" su bevieliu spausdintuvu

  Pažangus alkotesteris, su kuriuo komplektuojamas bevielis spausdintuvas, Galima ir kita "bluetooth" įranga. Su patentuota PC programa Alcomark ™ galėsite spausdinti, rūšiuoti, redaguoti visus norimus duomenis. Prietaisas naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už visų kitų rinkoje esančių profesionalių prietaisų jutiklius. Pagamintas JAV.

  1679  be PVM
  579765Lt be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "Lifeloc FC20BT GK" su bevieliu spausdintuvu ir kalibravimo įranga

  Labai pažangus alkotesteris su kuriuo komplektuojamas bevielis spausdintuvas ir kalibravimo įranga. Alkotesterio kalibravimą galėsite atlikti patys. Tokiu būdu sutaupysite laiką ir pinigus skirtus eksploatacijai. Su patentuota PC programa Alcomark ™ galėsite spausdinti, rūšiuoti, redaguoti visus norimus duomenis. Prietaisas naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už visų kitų rinkoje esančių profesionalių prietaisų jutiklius. Pagamintas JAV.

  1734  be PVM
  598757Lt be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "Lifeloc FC10" su kalibravimo sistema EASYCAL®

  Profesionalus alkotesteris skirtas intensyviam darbui. "Lifeloc FC10" naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už visų kitų rinkoje esančių profesionalių prietaisų jutiklius. Tai užtikrina didelį tikslumą, stabilumą ir ilgaamžiskumą. Alkotesteris komplektuojamas su kalibravimo sistema EASYCAL® ir spausdintuvu. Pagamintas JAV.

  1998  be PVM
  689917Lt be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "Lifeloc FC10 Plius" su kalibravimo sistema EASYCAL®

  Tai patobulinta alkotesterio "Lifeloc FC10" versija turinti tokias papildomas funkcijas kaip prietaiso koduotas užraktas, kalibravimo priminimas ir kt. Pavyzdžiui alkotesterio "Lifeloc FC10 Plius"  ekrane galite stebėti pučiamo oro srauto intensyvumą. Tokiu būdu būsite tikri, kad darbuotojai nesimuliuoja bandymo. "Lifeloc FC10 Plius" naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už visų kitų rinkoje esančių profesionalių prietaisų jutiklius. Alkotesteris komplektuojamas su kalibravimo sistema EASYCAL® ir spausdintuvu. Pagamintas JAV.

  2142  be PVM
  739641Lt be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "Lifeloc FC20" su kalibravimo sistema EASYCAL®

  Šis alkotesteris - labai pažangus įrenginys prie kurio gali būti prijungiamas terminis spausdintuvas ir speciali klaviatūra. Su patentuota PC programa Alcomark ™  galėsite spausdinti, rūšiuoti, redaguoti visus norimus duomenis. Prietaisas naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už visų kitų rinkoje esančių profesionalių prietaisų jutiklius. Alkotesteris komplektuojamas su kalibravimo sistema EASYCAL® ir spausdintuvu. Pagamintas JAV. 

  2197  be PVM
  758633Lt be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "Lifeloc FC20BT" su kalibravimo sistema EASYCAL®

  Alkotesteris komplektuojamas su bevieliu spausdintuvu. Su patentuota PC programa Alcomark ™  galėsite spausdinti, rūšiuoti, redaguoti visus norimus duomenis. Prietaisas naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už visų kitų rinkoje esančių profesionalių prietaisų jutiklius. Alkotesteris komplektuojamas su kalibravimo sistema EASYCAL® ir spausdintuvu. Pagamintas JAV. 

  2548  be PVM
  879834Lt be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)