Remontas ir kalibravimas

 • 2122811-868538-isolated-wrench-icon-as-a-repair-symbol-for-web-design-1

  Matavimo prietaisų remontas ir kalibravimas  


  UAB “FRANKAS” atlieka visų matavimo prietaisų remontą ir kalibravimą. Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Mūsų klientai – fiziniai asmenys ir įvairių verslo sričių atstovai, t.y. įmonės, pramonės bendrovės, valstybinės institucijos ir kitos. 

  Remontuojame ir kalibruojame šių kategorijų matavimo prietaisus: Akustikos ir vibracijos, elektrinių dydžių, fizikos ir chemijos, geometrijos dydžių, jėgos, judesio, laiko ir dažnio, masės, slėgio, temperatūros, optikos ir optikos – fizikos, skysčių ir dujų kiekio. 

  Mūsų tikslas – išsiaiškinti klientų poreikius ir suteikti kokybišką aptarnavimą.
    

  Alkotesterių remontas ir kalibravimas 

  UAB “FRANKAS” yra įmonė, aptarnaujanti įvairių tiekėjų parduodamus alkotesterius. Todėl atliekame visų tipų ir modelių alkotesterių techninį remontą ir kalibravimą (tikslumo atstatymą). Visada užtikriname kokybiškesnį ir operatyvesnį klientų aptarnavimą nei kiti.

  Jeigu norite sužinoti ar Jūsų alkotesterio pateikiami parodymai yra teisingi atvežkite jį mums. Šią paslaugą suteiksime nemokamai.

  Jeigu gyvenate kitame mieste ar dėl kitų priežaščių neturite galimybės atvežti savo prietaiso, galite jį išsiųsti mums paštu skiltyje "Kontaktai" nurodytu adresu. Arba paskambinkite mums ir mes iškviesime kurjerį. Tokiu būdu Jums niekuo nereikės rūpintis, nes siuntą paims tiesiai išnamų ar iš kito nurodyto adreso.  

  Prireikus pagalbos susisiekite su mumis bet kuriuo Jums patogiu būdu