• Mieli, klientai,

  • Prireikus įsigyti alkotesterį ar kitų mūsų įmonės teikiamų paslaugų galite kreiptis visomis dienomis (ir savaitgaliais) nuo 8 iki 20 valandos. PERKANT DAUGIAU NEI 1 VIENETĄ KAINA DERINAMA ATSKIRU SUSITARIMU.
  Visi faktai
 • Jūsų nuomonė

  Ko pasigendate svetainėje?

Naujos prekės

 • new lt
  Profesionalus alkotesteris "RELIANT™"

  Technologiškai itin pažangus nuotolinio stebėjimo prietaisas, turintis objekto sekimo, biometrinio identifikavimo, alkoholio stebėjimo ir kitas funkcijas. Gali būti naudojamas kartu su elektroninės stebėsenos sistemomis, kada reikia patikrinti asmenis nuotoliniu būdu. Kilmės šalis Kanada.

  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  new lt pop lt -42%
  Alkotesteris "BACscan F-30 LT" su ELEKTROCHEMINIU platinos jutikliu

  Kompaktiškas, naujausios kartos, modernių technologijų kupinas prietaisas. Naudoja platinos elektrocheminį jutiklį, kurio paklaida tik ± 0,05 ‰. Rezultatai pateikiami iki 4,00 promilių ribos. Įmontuota pneumatinė oro srauto sistema, kuri užtikrina, kad bus paimtas pakankamas oro kiekis giliai iš plaučių. Informuoja apie poreikį atlikti kalibravimą. Preciziškai išlaiko tikslumą ir stabilumą, net ir po daugelio bandymų. REKOMENDUOJAME.

  69  be PVM
  118  Sutaupykite 49 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  new lt
  Alkotesteris "BACscan F-70" su ELEKTROCHEMINIU jutikliu

  Šis modelis pasižymi savo tikslumu ir yra rekomenduojamas naudoti darbuotojų patikrinimui. Labai greitai pateikiamas rezultatas. Puikiai tinka tikrinti daugiau darbuotojų vienu metu. Prietaisas gali veikti su 9 V baterija, nuo automobilinės 12V jungties arba su įprastiniu energijos šaltiniu naudojant adapterį.

  149  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  new lt
  Profesionalus planšetinis alkotesteris "ALCOLAB™"

  Patogus naudotis, itin tikslus ir saugus alkotesteris, skirtas savarankiškai pasitikrinti alkoholio kiekį organizme. Inovatyvus, pasižymi aukštomis technologijomis ir puikiu dizainu. Puikiai tinka naudoti renginiuose, baruose, restoranuose ir kitose vietose. Kilmės šalis Kanada.

  989  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)