FC serijos alkotesterius rekomenduoja

 •  

  „Lifeloc Technologies“ alkotesterius rekomenduoja ekspertai iš viso pasaulio.

  Ekspertų nuomonė: 

  "Lifeloc Technologies“ kompanijos gaminami alkotesteriai yra unikalūs ne tik dėl savo tikslumo, stabilumo ir ilgaamžiskumo, bet ir papildomų sąvybių, kurių neturi kitų gamintojų profesionalūs modeliai.

  Labai svarbu, kad prietaisai naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminius jutiklius, kurie net 4 kartus didesni už visų kitų rinkoje esančių profesionalių alkotesterių jutiklius. Tai užtikrina, kad šio JAV gamintojo prietaisai yra patikimi ir veiks ilgus metus.

  Kita išskirtinė sąvybė - tai galimybė atliekant bandymą alkotesterio ekrane matyti kreivę pagal kurią galite sužinoti ar tikrinamas asmuo vartojo alkoholį prieš 20-30 minučių ar seniau. Ši funkcija leidžia darbdaviui arba pareigūnui tinkamai įvertinti pateiktus rezultatus promilėmis.

  Pavyzdžiui, jeigu alkotesterio ekrane iš pradžių kreivė yra aukšta, vėliau leidžiasi žemyn reiškia, kad tikrinamo asmens burnos ertmėje buvo rasta alkoholio, o iškvėptame ore giliai iš plaučių nebuvo. Gali būti ir atvirkščiai. Iš pradžių kreivė žema, o vėliau kyla aukštyn. Tai reiškia, kad burnos ertmėje nėra alkoholio garų, bet aptinkama iškvėptame ore giliai iš plaučių. Tokiu atveju tikrinamas asmuo vartojo etilo alkoholį seniau nei prieš 20-30 minučių.

  Ši funkcija labai svarbi, nes dalis tikrinamų asmenų vengdami atsakomybės traktuoja, kad neseniai vartojo leistinus vaistus ar kitas medžiagas, kuriose yra etilo alkoholio, todėl ir buvo fiksuojami teigiami parodymai. "Lifeloc Technologies" gamintojo alkotesteriai greitai ir be teismų išsprendžia šį klausimą. 

  Galiausiai prietaisai yra labai funkcionalūs ir lengvai valdomi. Galimos įvarios modifikacijos bei pritaikymas individualiems poreikiams. Alkotesteriai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Neabejojame, kad naudojant šiuos alkotesterius jausitės turintys geriausią rinkoje produktą.

  Rekomenduojame „Lifeloc Technologies“ produktus, nes mūsų manymu jie yra geriausi.

   

  Jeigu turite klausimų susisiekite su mumis Jums patogiausiu būdu