Kaip išsirinkti alkotesterį?

 • 82625739-2-1

  Renkantis alkotesterį reikėtų atkreiptį dėmesį į šiuos kriterijus:


  Paklaida. Priklausomai nuo modelio, paklaida gali siekti nuo ± 0,05 ‰ iki ... Todėl rinkitės alkotesterį su kuo mažesne paklaida. Atlikus testą prie rezultato pridėkite maksimalią Jūsų turimo alkotesterio paklaidą. Tada galėsite tiksliau įvertinti parodymus. 


  Jutiklis. Alkotesteriai dažniausiai būna su puslaidininkiais arba elektrocheminiais jutikliais. Trumpai apžvelkime jų skirtumus.


  a. Puslaidininkis jutiklis yra pakankamai jautrus, todėl tokie jutikliai naudojami asmeniniuose alkotesteriuose. Jų tarnavimo laikas tiesiogiai priklauso nuo naudotojo teisingų veiksmų tokių kaip: testavimas praėjus 20 min. po paskutinio alkoholio vartojimo bei rūkimo

  b. Elektrocheminis jutiklis yra naudojamas pusiau profesionaliuose ir profesionaliuose alkotesteriuose, todėl jie yra labai patvarūs ir tikslūs. Apytikslis tarnavimo laikas apie 5 m.

   

  Pūtimo laiko ir srauto kontrolė. Alkotesteris turintis šias savybes yra gerokai patikimesnis, nes būsite tikri, kad testas buvo atliktas visiškai teisingai. Jums nereikės rūpintis ar pakankamai įpūtėte oro ir pūtėte tiek laiko kiek reikėjo.

  Kalibravimas. Būtina rinktis tik kalibruojamą alkotesterį, toks prietaisas bus ilgaamžis.

  Rekomenduojame. Prieš renkantis alkotesterį susisiekite su mumis bet kuriuo Jums patogiu būdu. Išsiaiškinę Jūsų poreikius pasiūlysime patį geriausią variantą.  

  Prireikus pagalbos susisiekite su mumis bet kuriuo Jums patogiu būdu