Pusiau profesionalūs alkotesteriai

 • alkotesteris-bacscan-f-40-lt-su-elektrocheminiu-jutikliu-3-1-1-1

  Elektrocheminiai alkotesteriai skirti darbuotojų patikrinimui ar asmeniniam naudojimui 

  Šios kategorijos alkotesteriai turi elektrocheminį jutiklį, alkotesteriai yra patikimesni, tikslesni bei tarnauja ilgiau palyginus su puslaidininkius juktiklius turinčiais prietaisais. Alkotesteriai pasižymi puikiu dizainu, dideliu veikimo greičiu ir ekonomiškumu. Alkotesteriai yra pritaikyti didesniam (lyginant su puslaidininkius jutiklius turinčiais alkotesteriais) patikrinimų kiekiui vienu metu atlikti. 

  Alkotesteriai pasižymi aukštu technologiniu lygiu ir paprastu alkotesterio naudojimu

  Pavyzdžiui, "BACWAY F-40 LT" - alkotesteriai, turintys aukštos kokybės platinos elektrocheminį jutiklį, kurio dėka užtikrinamas matavimų tikslumas ir prietaiso ilgaamžiškumas. Nesudėtingas valdymas paverčia šį prietaisą puikiu alkotesteriu tiek personaliniam, tiek profesionaliam naudojimui. 

  Jei nesate tikri, kokio tipo alkotesteris Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su alkotesterių modeliais ir jų skirtumais, patarsime ką geriausia pasirinkti.

  new lt -17%
  Nešiojamas alkotesteris "DriveSafe™"

  Alkotesteris naudoja pažangų elektrocheminį jutiklį, kuris reaguoja tik į alkoholį ir atitinka standartą, keliamą alkotesteriams, naudojamiems teisėsaugos institucijų. Ilgalaikis jutiklio stabilumas pateikia tikslius rezultatus naudojant prietaisą ne vienerius metus. Kalibravimas atliekamas naudojant alkoholio simuliatorius ir alkoholio etaloninį tirpalą. Kilmės šalis Kanada.
   

  199  be PVM
  239  Sutaupykite 40 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  pop lt -34%
  Alkotesteris "BACscan F-30 LT" su ELEKTROCHEMINIU platinos jutikliu

  Kompaktiškas, naujausios kartos, modernių technologijų kupinas prietaisas. Naudoja platinos elektrocheminį jutiklį, kurio paklaida tik ± 0,05 ‰. Rezultatai pateikiami iki 4,00 promilių ribos. Įmontuota pneumatinė oro srauto sistema, kuri užtikrina, kad bus paimtas pakankamas oro kiekis giliai iš plaučių. Informuoja apie poreikį atlikti kalibravimą. Preciziškai išlaiko tikslumą ir stabilumą, net ir po daugelio bandymų. REKOMENDUOJAME.

  69  be PVM
  105  Sutaupykite 36 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  new lt -28%
  Alkotesteris "BACscan F-45" su elektrocheminiu jutikliu

  Pusiau profesionaliam ir asmeniniam naudojimui skirtas alkotesteris su itin patikimais matavimų rezultatais. Sumontuotas ilgaamžis elektrocheminis jutiklis pasižymi stabiliais matavimais, rezultatai pateikiami iki 4.00‰. Prietaisas puikiai tinka darbuotojų patikrinimui, naudojimui įmonėse, mokyklose ir kitose vietose. REKOMENDUOJAME.

  79  be PVM
  109  Sutaupykite 30 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  pop lt -37%
  Alkotesteris "BACscan F-50 Plus LT" su ELEKTROCHEMINIU jutikliu

  Alkotesteris pristatytas 2016 metais. Sukurtas specialiai Lietuvos rinkai. Šis modelis naudoja labai pažangų platinos elektrocheminį jutiklį, kurio techninė charakteristika nenusileidžia profesionaliems alkotesteriams. Prietaisas turi pneumatinę oro srauto fiksavimo technologiją, kuri užtikrina, kad bandymas būtų atliktas idealiai teisingai. Kalibravimas kartą per metus arba kas 500 atliktų bandymų. REKOMENDUOJAME.

  89  be PVM
  142  Sutaupykite 53 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  pop lt -19%
  Alkotesteris "BACWAY F-40 LT" su ELEKTROCHEMINIU jutikliu

  Alkotesteris pristatytas 2016 metais. Pagamintas pagal specialų užsakymą Lietuvos rinkai. Prietaiso tikslumas ir stabilumas atitinka visus teisinės metrologijos reikalavimus. Sumontuotas ilgaamžis elektrocheminis jutiklis, todėl tinkamas darbdaviams. Turi klaidų aptikimo ir savidiagnostikos funkcijas. Primena apie poreikį atlikti kalibravimą. Naudojamos jutiklio temperatūros ir pučiamo oro fiksavimo technologijos, todėl bandymai visada bus atliekami teisingai. REKOMENDUOJAME.

  112  be PVM
  138  Sutaupykite 26 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "Alcoway NF" su ELEKTROCHEMINIU jutikliu

  Pažangios technologijos, tikslus ir paprastai valdomas alkotesteris su elektrocheminiu jutikliu. Prietaisas patvirtintas Lietuvos metrologijos inspekcijoje. Tinkamas teisiniams procesams. Kilmės šalis Prancūzija. Atliekant testą, prietaisas ima iškvėpiamą orą giliai iš plaučių, taip leisdamas padaryti kuo tikslesnius matavimus. Užtenka spustelti vieną mygtuką ir rezultatus gausite per keletą sekundžių. Prietaiso jutiklis pagamintas Jungtinėje Karalystėje. REKOMENDUOJAME.

  169  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  -24%
  Alkotesteris "BACtrack Mobile" su ELEKTROCHEMINIU jutikliu

  Alkotesteris "BACtrack mobile" - įrenginys, veikiantis su išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu Bluetooth sąsajos pagalba. Tai pirmasis tokio veikimo alkotesteris pasaulyje! Prietaisas naudoja tikslų ir stabilų elektrocheminį jutiklį pagamintą Jungtinėje Karalystėje. Po bandymo atlikimo rezultatai pateikiami Jūsų telefono ekrane.

  98  be PVM
  129  Sutaupykite 31 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  -23%
  Alkotesteris "CA20 FL" su ELEKTROCHEMINIU jutikliu

  Alkotesteris "CA20 FL" naudoja elektrocheminį jutiklį, kuris aptinka tik etilo alkoholį, todėl bandymai tampa ypač patikimi. Nuo alkotesterio "CA20 FS" skiriasi, nes turi didelį, 2 spalvų LCD ekraną su apšvietimu.  Alkotesterio sistema atlieka diagnostiką kiekvieną kartą prieš ir po bandymo. Alkotesteris praneša apie poreikį atlikti kalibravimą.

  78  be PVM
  101  Sutaupykite 23 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "CA20 FS" su ELEKTROCHEMINIU jutikliu

  Alkotesteris "CA20 FS" yra prietaisas, kurio naudojamas elektrocheminis jutiklis aptinka tik etilo alkoholį, todėl bandymai tampa ypač patikimi. Alkotesterio sistema atlieka diagnostiką kiekvieną kartą prieš ir po bandymo. Vartotojas informuojamas apie netinkamą temperatūrą, senkančią bateriją ir kitas situacijas, kurios gali turėti įtakos rezultatui. Alkotesteris praneša apie poreikį atlikti kalibravimą.

  98  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "CA20 FC" su ELEKTROCHEMINIU jutikliu

  Alkotesteris "CA20 FC" yra sudėtingas naujos kartos prietaisas, kurio naudojamas elektrocheminis jutiklis nereaguoja į acetoną ar kitas medžiagas randamas žmogaus organizme. Tokiu būdu sumažėja paklaidos rizika. Prietaisas yra labai tikslus ir stabilus. Paklaida tik 0.05 ‰ esant 1,00 ‰. Alkotesteris puikiai išlaiko tikslumą ir stabilumą net ir po daugelio bandymų.

  101  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  -16%
  Alkotesteris "Alcovisor Satellite" su ELEKTROCHEMINIU jutikliu

  Alkotesteris turi labai tikslų elektrocheminį jutiklį, kuris pateikia rezultatą vos per kelias sekundes tūkstantųjų tikslumu (kas 0.001 promilę). Ryškus 4 skaitmenų ekranas yra gerai matomas. Turi paskutinių 10 testavimų atmintį. Įrenginys naudoja naujausios technologijos ličio - jonų akumuliatorių, kurio su vienu įkrovimu pakanka atlikti 1600 bandymų.

  107  be PVM
  127  Sutaupykite 20 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  -15%
  Alkotesteris su ELEKTROCHEMINIU jutikliu "BACtrack S75 Pro"

  Puikaus dizaino ir didelio tikslumo alkotesteris. Rezultatai pateikiami iki 5.00 promilių ribos. Naudojamas Xtend™ modernus elektrocheminis jutiklis. Alkotesteris turi sistemą, kuri kontroliuoja prietaiso veikimą. Rezultatus apskaičiuoja naujos kartos mikroprocesorius. Prietaiso programinė įranga neparodo testo rezultato, jeigu bandymas buvo netinkamai atliktas. 

  109  be PVM
  128  Sutaupykite 19 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "AL-9000 Lite" su ELEKTROCHEMINIU jutikliu

  Darbuotojų patikrinimui ar asmenininiam naudojimui skirtas alkotesteris "AL-9000 Lite" su ilgaamžiu elektrocheminiu jutikliu, kuris pritaikytas didesniam patikrinimų kiekiui vienu metu atlikti. "AL-9000 Lite" alkotesteriui negali būti atlikta metrologinė patikra.  

  112  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "BACtrack S80 Pro" su ELEKTROCHEMINIU jutikliu

  Šis alkotesteris - labai tikslus įrenginys skirtas darbuotojų tikrinimui. Parodymai pateikiami iki 5.00 promilių ribos. Naudojamas Xtend™ modernus elektrocheminis jutiklis. Rezultatus apskaičiuoja naujos kartos mikroprocesorius. Pučiamas oras tiksliai priimamas į prietaiso sistemą, tai užtikrina, kad rezultatas bus pateikiamas labai teisingai. 

  115  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "ETHYWAY" su NF sertifikatu. Parodymai pateikiami mg/l

  Tai aukštos kokybės prietaisas atitinkantis Prancūzijos standartą NF X 20-704. Matavimo vienetas: mg/l (ne promilės).  Alkotesteris naudoja ypač tikslų platinos elektrocheminį jutiklį. Turi paskutinių 5 testų atmintį ir atliktų testų skaitliuką.  Pagamintas iš USB plastiko atsparaus smūgiams.

  139  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "ETHYLEC" su NF sertikatu. Parodymai pateikiami mg/l

  Šis alkotesteris yra pagamintas ir sertifikuotas Prancūzijoje, todėl yra labai vertinamas vietos policijos. Atitinka Prancūzijos standartą NF X 20-704. Matavimo vienetas: mg/l (ne promilės). Aukščiausios kokybės ir tikslumo platinos jutiklis. Alkotesteris turi slėgio ir srauto daviklius, todėl visada testą atliksite teisingai. Nepavykus gauti pakankamai informacijos tiksliam bandymui atlikti prietaisas prašo procedūrą pakartoti iš naujo. Tokiu būdu visada žinosite, kad testas yra atliktas kokybiškai. 

  188  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  -5%
  Alkotesteris "Alcoway NF" su ELEKTROCHEMINIU jutikliu ir metrologine patikra

  Pažangios technologijos, tikslus ir paprastai valdomas alkotesteris su elektrocheminiu jutikliu. Prietaisas patvirtintas Lietuvos metrologijos inspekcijoje. Tinkamas teisiniams procesams. Kilmės šalis Prancūzija. Atliekant testą, prietaisas ima iškvėpiamą orą giliai iš plaučių, taip leisdamas padaryti kuo tikslesnius matavimus. Užtenka spustelti vieną mygtuką ir rezultatus gausite per keletą sekundžių. Prietaiso jutiklis pagamintas Jungtinėje Karalystėje. REKOMENDUOJAME.

  189  be PVM
  198  Sutaupykite
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  new lt
  Alkotesteris "BACscan F-70" su ELEKTROCHEMINIU jutikliu

  Šis modelis pasižymi savo tikslumu ir yra rekomenduojamas naudoti darbuotojų patikrinimui. Labai greitai pateikiamas rezultatas. Puikiai tinka tikrinti daugiau darbuotojų vienu metu. Prietaisas gali veikti su 9 V baterija, nuo automobilinės 12V jungties arba su įprastiniu energijos šaltiniu naudojant adapterį.

  149  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)