• Jūsų nuomonė

  Ko pasigendate svetainėje?

Monetiniai alkotesteriai

 • monetinis-alkotetseris-at319v-1

  Stacionarūs - monetiniai alkotesteriai 

  Šios kategorijos alkotesteriai naudojami restoranuose, kavinėse, renginių metu. Alkotesteriai pasižymi tvirtu korpusu, dideliu veikimo greičiu ir atliekamų testų ekonomiškumu. 

  Alkotesteriai pasižymi moderniomis technologijomis ir paprastu alkotesterio naudojimu. 
  Pavyzdžiui, "AT319V" - alkotesteriai, turintys aukštos raiškos LCD ekraną, kurio dėka galite pateikti norimą informaciją klientams. 

  Jei nesate tikri, kokio tipo alkotesteris Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su alkotesterių modeliais ir jų skirtumais, patarsime ką geriausia pasirinkti.   

  Stacionarus - monetinis alkotesteris "AT319"

  Stacionarus - monetinis alkotesteris "AT-319" yra naujos kartos prietaisas su labai tiksliu ir stabiliu elektrocheminiu jutikliu. Rezultatai pateikiami 4 skaitmenų ekrane ir papildomai spalvomis. Paprastas naudojimas ir montavimas. Korpusas pagamintas iš tvirto metalo. 

  549  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Monetinis alkotesteris "BACscan F3"

  Modernus monetinis alkotesteris su TFT-LCD ekranu, sukurtas naudojimui viešose vietose: baruose, restoranuose, degalinėse, viešbučiuose, oro uostose ir įvairiose kitose vietose. 

  589  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Stacionarus - monetinis alkotesteris "AT319V" su LCD ekranu

  Stacionarus - monetinis alkotesteris "AT-319V"  su LCD ekranu yra naujos kartos prietaisas turintis labai tikslų ir stabilų elektrocheminį jutiklį. Rezultatai pateikiami 4 skaitmenų ekrane ir papildomai spalvomis. Paprastas naudojimas ir montavimas. Korpusas pagamintas iš tvirto metalo. 

  789  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)