Įmonėms

 • partneriai-1-1

  UAB „FRANKAS" - Lietuvos ir užsienio rinkose dirbanti įmonė, turinti labai didelę patirtį ir didelius siekius.

  Šiuo metu bendrovė užsiima ne tik prekyba, importu, bet ir eksportu. Pas mus galima įsigyti profesionalius, pusiau profesionalius ir asmeninius alkotesterius. Galime pasiūlyti plačiausią prekių asortimentą Lietuvoje. Visada galite užsisakyti reikalingų priedų savo prietaisams (antgaliukai, šiaudeliai, spausdinimo popierius, metrologinė patikra ir kita). Prireikus atliksime prietaisams garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Naudojame gamintojų patvirtintą įrangą atliekant alkotesterių kalibravimo (tikslumo atstatymo darbus).

  Norime pasiūlyti įmonėms pasirašyti aptarnavimo sutartį su mūsų bendrove, kuri leis ne tik gauti dideles papildomas nuolaidas skirtas pastoviems klientams, bet ir visada žinosite, kad Jūsų naudojamais alkotesteriais yra pasirūpinta. Informuosime atsakingą asmenį apie atėjusį laiką kalibravimui ar metrologinės patikros atlikimui. Visada turėsime pasiruošę specializuotų detalių ar priedų Jūsų turimam prietaisui.

  Alkotesteriui sugedus suteiksime pakaitinį prietaisą, kad nekiltų nesklandumų, dėl darbuotojų patikros.

  Jeigu norėtumete aptarti galimas nuolaidas Jūsų įmonei prašome palikti savo kontaktus Jums patogiausiu būdu, kad galėtume su Jumis susisiekti.