• Jūsų nuomonė

  Ko pasigendate svetainėje?

Dovanos pirkėjams

 • business-gifts-1

  Mes rūpinamės ir saugome savo klientus, todėl kiekvienas pirkėjas perkantis mūsų internetinėje parduotuvėje visą gruodžio mėnesį ne mažiau kaip už 66 eurus  gali išsirinkti 1 iš 3 galimų dovanų.  

  Nepamirškite užsakymo komentare "Pastaba kurjeriui" nurodyti kurią dovaną renkatės.   

  1. Ekologiškas, biologiškas ir netoksiškas buitinis gesintuvas. Vertė - 12,09 EUR su PVM 

  2. Dūmų detektorius i9040EU. Vertė - 18,15 EUR su PVM 

  3. Padangų oro slėgio matuoklis "TP5". Vertė - 19,28 EUR su PVM 

  Ekologiškas, biologiškas ir netoksiškas buitinis gesintuvas

  Tinka gesinti baldams, tekstiliai, medžiui, plastikiui, degiosioms medžiagoms tokioms kaip benzinas, elektros įrangoms iki 1000 V. Naudojamas namuose, biuruose, parduotuvėse, automobiliuose, soduose ir visur kur gali atsirasti gaisro pavojus. Negadina užliejamų paviršių. Ekologiškas, biologiškas, netoksiškos veikliosios medžiagos, daugkartinio naudojimo. 

  999 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Dūmų detektorius i9040EU

  Tai bazinė tokio tipo detektorių versija skirta aptikti dūmų ir ugnies pavojų. Jeigu aptinkama grėsmė įsijungia šviesos diodų raudona lemputė ir garsinis signalas, kuris siekia 85 dB. Šis dūmų detektorius turi bandymo mygtuką, kuris skirtas patikrinti ar prietaisas veikia. 

  15  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Padangų oro slėgio matuoklis "TP5"

  Elektroninis matuoklis su LCD ekranu, skirtas matuoti automobilių padangų oro slėgį. Labai paprastas naujimas, todėl slėgį padangose pamatuosite labai greitai. Rezultatai rodomi LCD ekrane, 0,00 - 6,9 bar su ± 1% ± 0,03 bar paklaida. Matuoklis apsaugotas nuo aukšto slėgio. Turi integruotą žibintuvėlį, kuris padeda oro slėgį pamatuoti ir tamsoje. Prietaisas apsaugotas nuo mechaninių pažeidimų.  

  16  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)