Alkotesterių remontas ir kalibravimas


 • alkotesterio kalibravimas ir remontas

   

  Aptarnaujame įvairių tiekėjų parduodamus alkotesterius. Atliekame visų tipų ir modelių alkotesterių techninį remontą ir alkotesterių kalibravimą (tikslumo atstatymą). Visada užtikriname kokybiškesnį ir operatyvesnį klientų aptarnavimą. Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

  Jeigu norite sužinoti ar Jūsų alkotesterio pateikiami parodymai yra teisingi, atvežkite jį mums. Šią paslaugą suteiksime nemokamai.  

  Klientams pageidaujant nemokamai suteikiame pakaitinį alkotesterį su elektrocheminiu jutikliu "CA-9000 Professional"

   

  Matavimo prietaisų remontas ir kalibravimas

  Atliekame visų matavimo prietaisų remontą ir kalibravimą. Remontuojame ir kalibruojame šių kategorijų matavimo prietaisus: akustikos ir vibracijos, elektrinių dydžių, fizikos ir chemijos, geometrijos dydžių, jėgos, judesio, laiko ir dažnio, masės, slėgio, temperatūros, optikos ir optikos – fizikos, skysčių ir dujų kiekio.

  Mūsų klientai – verslo įmonės, valstybinės institucijos bei fiziniai asmenys. Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

   

  Kalibravimo, remonto darbų užsakymas

  Alkotesterius ir matavimo prietaisus galite atvežti į mūsų būstines Vilniuje arba Kaune. Jeigu gyvenate kitame mieste ar dėl kitų priežaščių neturite galimybės atvežti prietaiso, galite jį išsiųsti mums paštu:

  UAB „FRANKAS”

  • K. Baršausko g. 92, LT-51142, Kaunas
  • Švitrigailos g. 5, LT-03110, Vilnius

  Užsakyti alkotesterio ar kito matavimo prietaiso kalibravimą ar remontą galite ir užpildę žemiau esančią formą, teksto laukelyje nurodydami norimos paslaugos tipą. Jei norite, kad kurjeris iš jūsų paimtų prietaisą (tokiu būdu Jums niekuo nereikės rūpintis, nes siuntą paims tiesiai iš namų ar iš kito nurodyto adreso), teksto laukelyje nurodykite tikslų miestą, adresą bei jums tinkamą laiką alkotesterio ar kito prietaiso paėmimui.

  Kurjerio pristatymo kaina: 3,63 € (kaina be pvm: 3 €)

   

  Susisiekite su mumis

  Siųsti 

   

  Prireikus pagalbos susisiekite su mumis bet kuriuo Jums patogiu būdu