• Mieli, klientai,

  • Prireikus įsigyti alkotesterį ar kitų mūsų įmonės teikiamų paslaugų galite kreiptis visomis dienomis (ir savaitgaliais) nuo 8 iki 20 valandos. PERKANT DAUGIAU NEI 1 VIENETĄ KAINA DERINAMA ATSKIRU SUSITARIMU.
  Visi faktai
 • Naujienlaiškis

 • Jūsų nuomonė

  Ko pasigendate svetainėje?

Alkotesteris "Lifeloc FC20"

 • 746  be PVM
  90266   su PVM
  799  Sutaupykite 53 
  Radote pigiau? Susisiekime.

  Pristatymo laikas: 24-48 val. Pristatymas nemokamas!
  Į krepšelį 
  Kategorija
  Profesionalus alkotesteris
  Jutiklis
  Elektrocheminis platinos
  Paklaida
  iki 1.00 promilės 0.02 ‰, virš 1.00 promilės 2 %
  Rezultatas rodomas
  kas 0,01 promilės
  Matavimo ribos
  Nuo 0.00 iki 6.00 promilių
  Atliekamų testų skaičiaus rodymas
  Yra
  Atmintis
  Paskutinių 4000 bandymų
  Putimo srauto kontrolė
  Pūtimo stiprumo ir laiko kontrolė, sistema prisitaiko prie plaučių
  Matavimas be antgalio
  Galimas
  Pasiruošimo laikas
  nuo 5 s.
  Ekranas
  42 x 22 mm dydžio grafinis LCD ekranas
  Darbinė temperatūra
  Nuo -15 iki 55 ºC
  Apytikslis testų skaičius galimas su baterijų komplektu
  6000 bandymų
  Registracija Lietuvoje
  Taip
  Rekomenduojama kalibruoti
  kartą per metus
  Garantija
  24 mėnesiai
  Dydis
  6.6cm x 12.7 cm x 3.3cm
  Svoris
  226 g.
  Komplekto sudėtis
  Alkotesteris, kieto korpuso lagaminas, silikoninis dėklas, NiMH Akumuliatoriai, 10 vnt. EasyTab ™ antgaliukų, instrukcija lietuvių kalba.
  Galimybė prijungti spausdintuvą
  Yra

  Alkotesterį patogiai ir greitai galite įsigyti internetu arba mūsų atstovybėse

   

  Alkotesteris "Lifeloc FC20"

  Šis alkotesteris - labai pažangus įrenginys prie kurio gali būti prijungiamas terminis spausdintuvas ir speciali klaviatūra. Su patentuota PC programa Alcomark ™ galėsite spausdinti, rūšiuoti, redaguoti visus norimus duomenis. Prietaisas naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už visų kitų rinkoje esančių profesionalių prietaisų jutiklius. Pagamintas JAV.  

  Alkotesteris patvirtintas Lietuvos metrologijos inspekcijoje. Peržiūrėti alkotesterio sertifikatą.

  Alkotesteris gali būti komplektuojamas su terminiu spausdintuvu ir specialia klaviatūra. Atspausdintame kvite pateikiama išsami informacija apie atliktą bandymą.

  Sujungus prietaisą su Alcomark ™ kompiuterine programa vykdoma alkotesterio savaiminė diagnostika. Aptikus galimas veikimo klaidas išspręsime jas nuotoliniu būdu. 

  Naudojamos tokios funkcijas kaip prietaiso koduotas užraktas, kalibravimo priminimas ir kt.. Pavyzdžiui alkotesterio "Lifeloc FC20" ekrane galite stebėti pučiamo oro srauto intensyvumą. Tokiu būdu būsite tikri, kad darbuotojai nesimuliuoja bandymo.

  Galimas pasyvus testas: Atliekant tokį bandymą nėra naudojamas antgaliukas. Šiam testui atlikti per 2-3 cm. atstumą tikrinamas asmuo pučia iškvėptą orą. Jeigu prietaisas fiksuoja alkoholį parodymui patikslinti uždedate antgaliuką. Tokiu būdu sutaupote išlaidas skirtas eksploatacijai. 

  Visas alkotesterio valdymas lietuvių kalba.

   


   

  Su "Lifeloc FC20"  galėsite tikrinti ne tik darbuotojus, bet ir įvairias medžiagas siekiant sužinoti ar jose yra alkoholio. Naudojamas dvigubas siurbliukas labai tiksliam mėginio paėmimui. Parodymai pateikiami ne tik skaitmenimis, bet ir grafiniais simboliais suprantamais visame pasaulyje. 

  Alkotesterio korpusas pagamintas iš labai tvirtos medžiagos, kuri yra atspari smūgiams. Komplektuojamas su silikoniniu dėklu apsaugančiu nuo pažeidimų. 

  Per 30 min. galite patikrinti 180 žmonių. Prietaisas sugeba atskirti alkoholį nuo kitų panašių medžiagų, todėl testas tampa dar tikslesnis. Alkotesteryje įdiegtos pažangiausios pasaulyje technologijos. Pučiamo oro srauto ir laiko kontrolės sistema. Parodymai pateikiami kas 0.01 promilę iki 6.00 promilių. Naudoja 4 AA tipo šarmines baterijas arba NiMH akumuliatorius, kurių darbinis laikas 160 valandų, tai prilygsta 6000 bandymų.

  Naudojami patentuotos technologijos EasyTab ™ alkotesterio antgaliukai, kuriuos lengva pritvirtinti šviesoje ir tamsoje. Prietaiso technologija užtikrina, kad būtų visiškai išvengta sąlyčio su panaudotu antgaliuku. Tiesiog reikia paspausti mygtuką, jog antgalis iškristų.

   

  ALKOTESTERIO PRIVALUMAI

  • Pilno dydžio platinos elektrocheminis jutiklis
  • Labai pažangus mikroprocesorius
  • Matavimo diapazonas: 0,00-6,00 ‰
  • Ryškus LCD ekranas
  • Parodymai pateikiami kas 0.01 ‰ 
  • Labai stabilūs rezultatai
  • Baterijų ekonomiškumas iki 6000 bandymų
  • Prietaiso valdymas lietuvių kalba
  • Rezultatai pateikiami per kelias sekundes
  • Automatiškai tikrinamas jutiklio veikimas
  • Kompiuterinė Alcomark ™ programa
  • Nuo 500 iki 4000 bandymų atmintis
  • Klaidų aptikimo sistema
  • Senkančios baterijos indikatorius
  • Pasiruošimo laikas tik 2 sekundės
  • Pučiamo oro ir laiko kontolės sistema
  • Pasyvaus matavimo galimybė
  • Ryškus ekranas
  • Naudojami EasyTab ™ alkotesterio antgaliukai
  • Automatinis išsijungimas
  • Lengvai valdomas 
  alkotesteriai internetu

   

  Susipažinkite su "Lifeloc FC" serijos alkotesteriais

   

  „Lifeloc Technologies“ alkotesterius rekomenduoja ekspertai iš viso pasaulio.

  Ekspertų nuomone šie alkotesteriai yra unikalūs ne tik dėl savo tikslumo, stabilumo ir ilgaamžiskumo, bet ir papildomų sąvybių, kurių neturi kitų gamintojų profesionalūs modeliai. Prietaisai naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminius jutiklius, kurie net 4 kartus didesni už visų kitų rinkoje esančių profesionalių alkotesterių jutiklius.

  Išskirtinė sąvybė - tai galimybė atliekant bandymą alkotesterio ekrane matyti kreivę pagal kurią galite sužinoti ar tikrinamas asmuo vartojo alkoholį prieš 20-30 minučių ar seniau. Ši funkcija leidžia darbdaviui arba pareigūnui tinkamai įvertinti pateiktus rezultatus promilėmis.

  Pavyzdžiui, jeigu alkotesterio ekrane iš pradžių kreivė yra aukšta, vėliau leidžiasi žemyn reiškia, kad tikrinamo asmens burnos ertmėje buvo rasta alkoholio, o iškvėptame ore giliai iš plaučių nebuvo. Gali būti ir atvirkščiai. Iš pradžių kreivė žema, o vėliau kyla aukštyn. Tai reiškia, kad burnos ertmėje nėra alkoholio garų, bet aptinkama iškvėptame ore giliai iš plaučių. Tokiu atveju tikrinamas asmuo vartojo etilo alkoholį seniau nei prieš 20-30 minučių.

  Ši funkcija labai svarbi, nes dalis tikrinamų asmenų vengdami atsakomybės traktuoja, kad neseniai vartojo leistinus vaistus ar kitas medžiagas, kuriose yra etilo alkoholio, todėl ir buvo fiksuojami teigiami parodymai. Skaityti plačiau >

   

  Perkant daugiau nei 1 vienetą kaina derinama atskiru susitarimu.

  Daugiau šios kategorijos alkotesterių rasite mūsų kataloge Profesionalūs alkotesteriai

   

  Kodėl verta pirkti alkotesterį iš alkotesteriupasaulis.lt
  Kaip išsirinkti tinkamą alkotesterį
  Alkotesterio pirkimas išsimokėtinai

   

  itin kokybiški ir patikimi alkotesteriai
  nuolaidos alkotesteriams
  alkotesteriai internetu

   

  Atvykite pas mus į svečius adresu K. Baršausko g. 92, Kaunas (šalia 6-forto žiedo) arba Švitrigailos g. 5, Vilnius ir gaukite papildomą 5 % nuolaidą visoms perkamoms prekėms. Perkant daugiau nei 1 vienetą kaina derinama atskiru susitarimu.